Jachty

Twister 780 – SZYBKI LOPEZ

Twister 780 jest jachtem szybkim i zwrotnym, dla osób lubiących sportowe żeglowanie oraz pojemny i przestronny dla tych którzy cenią sobie wygodę. Obsługa jachtu ułatwiona jest poprzez sprowadzenie wszystkich lin do kokpitu. Obszerny kokpit bez trudu pomieści 8 osób, a płaski pokład zapewni komfort wypoczynku. Twister 780 ma doskonałe właściwości nautyczne przewyższające Twistera 800 . Jacht jest wyposażony w miecz uchylny, fok rolowany na sztywnym sztagu, Lazy Jack, grot pełno listwowy na pełzaczach z możliwością refowania, 4 kabestany, fały sprowadzone do kokpitu, trap na dziobie i drabinka na rufie, pantograf, instalację wodną, instalację 12/230V, kuchenkę gazową ze zlewem, kabinę WC.Jacht ma kompletnie wyposażony kambuz dla 8 osób, środki ratunkowe dla całej załogi i ponadto na wyposażeniu Twistera jest stolik kokpitowy, saperka, pagaje, bosak, kotwica i wiele innych rzeczy przydatnych w trakcie żeglugi. Jacht jest ubezpieczony w zakresie OC, AC, NW.

Dane techniczne:
Liczba koi – 8
Długość – 780 cm
Szerokość – 290 cm
Rocznik – 2013
Powierzchnia żagli – 32m
Zanurzenie min. – 35/140cm
Wysokość w kabinie – 180 cm
Silnik zaburtowy – Mariner 8KM


Tango 730 S – Seniorita

Jacht typu Tango 730 Sport jest jachtem śródlądowym o małym zanurzeniu co pozwala praktycznie wpłynąć na brzeg. Jacht jest przeznaczony dla 6 osób załogi i posiada pełne wyposażenie kambuzowe i ratunkowe dla takiej ilości żeglarzy. Wnętrze Tanga jest wygodne i funkcjonalne, są tam dwa punkty świetlne ,gniazdo zapalniczki, radio z CD oraz kuchenka gazowa ze zlewem i kran z wodą pitną. Tango wyposażone jest w roler foka, lazy jack , trap dziobowy, bramkę do kładzenia masztu, sztywny sztag, grot pełnolistwowy z możliwością refowania, miecz uchylny i relingi. Jacht został zwodowany w 2007 roku i sezon 2009 jest jego pierwszym sezonem czarterowym. Ponadto Tango ma na wyposażeniu stolik w kokpicie, dwa pagaje, bosak, tent na bom ,saperkę i wiele innych rzeczy przydatnych w czasie rejsu. Jacht został wyposażony w silnik Mercury 8 KM , który zamocowany jest na pantografie. Jacht posiada pełne ubezpieczenie w zakresie OC, AC, NW. 

Dane techniczne:
Długość – 730 cm
Szerokość – 280 cm
Zanurzenie – 35/145 cm
Wysokość w kabinie – 145 cm
Powierzchnia żagli – 30m
Ilość koi – 2+2+2=6


Sasanka 660 SN – Don Diego

Jacht typu Sasanka 660 SN jest jachtem śródlądowym o małym zanurzeniu co pozwala praktycznie wpłynąć na brzeg. Jacht jest przeznaczony dla 6 osób załogi i posiada pełne wyposażenie kambuzowe i ratunkowe dla takiej ilości żeglarzy ale najlepszy komfort żeglowania i dobrego wypoczynku jest przy 5 osobach. Wnętrze Sasanki jest wygodne i funkcjonalne, są tam trzy punkty świetlne ,gniazdo zapalniczki, i oddzielne pomieszczenie przeznaczone na toaletę. Sasanka wyposażona jest w , roler foka na sztywnym sztagu, lazy jack , trap dziobowy, drabinkę rufową i relingi, instalacje wodną i elektryczną 12V ,log z echosondą , podświetlany kompas. Jacht został zwodowany w 2008 roku i jest w bdb stanie, skorupa Janmor, osprzęt wysokiej jakości. Ponadto Sasanka ma na wyposażeniu dwa pagaje, bosak, tent na bom i wiele innych rzeczy przydatnych w czasie rejsu. Jacht posiada pełne ubezpieczenie w zakresie OC, AC, NW. 

Dane techniczne:
długość – 660 cm
szerokość – 245 cm
wysokość w kabinie – 165 cm
zanurzenie – 25/120 cm
powierzchnia żagli – 20m
liczba koi – 5+1


Conrad 600 – Sarir

Jacht typu Conrad 600 jest typowym jachtem śródlądowym z mieczem szybrowym o małym zanurzeniu co pozwala dojść do każdego brzegu suchą nogą. Łódka jest przeznaczona dla czteroosobowej załogi i ma cztery wygodne koje do spania i pełne wyposażenie kambuzowe dla 4 osób. Jacht jest łatwy w obsłudze ma fały sprowadzone do kokpitu, roler foka, bom obrotowy co pozwala sprawnie zwinąć grota oraz silnik Ewinrude 5 km na pantografie. Jacht jest wyposażony w trap dziobowy i drabinkę na rufie, bramkę do kładzenia masztu i jest cały orelingowany. Łódka ma przedłużoną rufę co znacznie poprawiło jej właściwości nautyczne. Conrad jest wyposażony w komplet żagli tj. grot, fok ,genuę i dodatkowo spinaker . Jacht wewnątrz ma dużo miejsca na rzeczy załogi, instalację elektryczną 12V ,radio samochodowe, 2 punkty świetlne i gniazdo zapalniczki. Ponadto jacht jest wyposażony w namiot na bom, saperkę ,bosak ,pych i wiele innych rzeczy przydatnych w trakcie rejsu. Conrad jest zarejestrowany i ubezpieczony w zakresie OC, AC, NW.

Dane techniczne:
Długość – 630 cm
Szerokość – 250 cm
Zanurzenie – 25/120 cm
Wysokość w kabinie – 145 cm
Powierzchnia żagli – 18 m
Ilość koi – 4